Hakkımızda

Hakkımızda Lotus Solar Şubat 6, 2020
Firmamız LOTUS SOLAR ;

    Lotus Solar, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizleri sektörün önde gelen markaları ile buluşturmaktadır. Titizlik ve yüksek kalite ile konstrüksiyon sistemleri olarak hizmet vermektedir.  Üretilen ve tedarik edilen malzemeler satışından montajına kadar müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktadır. Bunun devamlılığı için seri üretim ve tedariki hedef alan Lotus Solar, tecrübelerini birleştirerek ülke sektörüne büyük bir adım atmıştır. Ülke içinde yakaladığı bu ivmeyi uluslararası bir firma olma hedefinde de sürdürebilmek için çalışmalarını dinamik bir yapıda yükseltmeye ve optimum çözüm önerileri sunmaya devam etmektedir.

MİSYON

Kalite, dinamizm ve yenilikçi çözümlerimizle bilinirliğimizi üst düzeye taşıyarak, sektörümüzde güvenilir bir çözüm ortağı ve sağladığımız çalışma ortamı ile çalışanlarımız için vazgeçilmez bir firma olmak.

VİZYON

Geniş ve yüksek kalite standardına sahip ürün yelpazesi sayesinde, doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak

Markalarımız